V týdnu od 17. do 21.6.2024 je celý tým techniků na školení a bude tak omezen servisní provoz. Děkujeme za pochopení.

Pánev 32cm Ceramic 11618-32

Katalogové číslo: 801480882043
Značka: Paderno

Pánev je vyrobena z hliníkového odlitku, vnitřní vrstva je keramická. Nabízíme ji ve čtyřech velikostech, s průměrem od 240 do 360 mm. Pánev je vhodná na restování masa i zeleniny, ale i k přípravě vaječných pokrmů a rychlých chuťovek. Díky...

Více informací
2 190 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Pánev je vyrobena z hliníkového odlitku, vnitřní vrstva je keramická. Nabízíme ji ve čtyřech velikostech, s průměrem od 240 do 360 mm. Pánev je vhodná na restování masa i zeleniny, ale i k přípravě vaječných pokrmů a rychlých chuťovek. Díky hliníkové vrstvě se rychle rozpaluje, také vydrží vysoké teploty (do 260 stupňů) a lze ji tedy dávat do trouby. Pánev má nýtovanou nerezovou rukojeť.

Představení společnosti

Značka hrnců a kuchyňského vybavení Paderno navazuje na stejnojmennou společnost založenou v Itálii v roce 1925. Ve výrobcích Paderno se snoubí tradice, hluboké znalosti výroby a funkčnosti, inovace a moderní technologie. Paderno se zaměřuje na nádobí s velkou výdrží a schopností odolat zátěžím velkých hotelových kuchyní a dalších podobných míst. Výrobky této značky používají mimo restaurací například i nemocnice, posádky zaoceánských parníků a kuchaři vojenských sborů. Nepřekvapí tedy, že je u výrobků kladen důraz na špičkové provedení a maximální funkčnost. Proto jsou ucha vždy dostatečně velká a hrnce i pánve dokonale stabilní. Oproti jiným výrobcům Paderno nabízí u všech výrobků škálu velikostí, vybere si tedy každý. Pokud hledáte masivní a odolné nádobí, je Paderno tou nejlepší volbou.


  • Průměry: 24-32 cm
  • Tloušťka: 1,2 mm
  • Pro sporáky: plynové, elektrické, sklokeramické, indukční desky

Parametry

Výška: 60 mm
Elektrika: Ano
Hmotnost: 2,6 kg
Indukce: Ano
Keramika: Ano
Plyn: Ano
Průměr rotoru: 320 mm
Teplota max: 260°C
Produktový list
Produktový list

19.6.2024, 8:49, pdf

Nahoru