Pec na pizzu PYRALIS D4 - digi-programovatelné ovládání

Katalogové číslo: 7330419
Značka: PIZZA GROUP s.r.l.

Jenokomorová pizza pec PYRALIS D4 (až 4 plechy pr.33cm) s technologií Activestone s vysokým výkonem (dno komory). Linie PYRALIS je navržena tak, aby splňovala a dokonce předčila očekávání i těch nejnáročnějších profesionálů, poskytující vysoký výkon, kvalitu a služby. Digitální - programovatelný ovládací panel, který nabízí extrémní přesnost a snadné individuální nastavení teploty, dna a stropu komory, může uložit až 2 programy, digitální teploměr, funkce programovaného zapnutí a vypnutí.

Více informací
49 900 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Euroleasing

Jenokomorová pizza pec PYRALIS D4 
(komora 700x700mm až pro 4 plechy pr.330mm), vybavena technologií Activestone s vysokým výkonem (dno komory). Linie PYRALIS je navržena tak, aby splňovala a dokonce předčila očekávání i těch nejnáročnějších profesionálů, poskytující vysoký výkon, kvalitu a služby.

RYCHLÉ DOSAŽENÍ PŘEDNASTAVENÉ TEPLOTY + ROVNOMĚRNÁ A KONZISTENTNÍ POVRCHOVÁ TEPLOTA + ÚSPORA ENERGIE + MAXIMÁLNÍ TEPELNÝ VÝKON

Vynikající výkon: Robustní, vhodný pro intenzivní použití a pro různé typy těsta, zajišťující rovnoměrné pečení. Styl, kvalita a záruka "Made in Italy" se odráží i v estetice produktu, čímž se stává perfektním řešením pro umístění v otevřených kuchyních - "před zraky zákazníků". Řada zahrnuje kompletní sortiment modelů s kapacitami od 4 do 18 piz s průměrem 330 mm. Je vybavena technologií Activestone s vysokým výkonem (dno komory) a dále lze pec příplatkově objednat a osadit celošamotovým provedením komory (pro ještě větší tepelnou účinnost). Ultra-rychlé ohřívání s 50% snížením času ohřevu a spotřeby energie o 25% ve srovnání s tradičním topným systémem.

Systém Activestone má vysoký tepelný výkon, který:

Snižuje dobu ohřevu až o 50%
Snižuje celkovou spotřebu energie až o 25%
Snižuje dobu přípravy až o 25 %

(ve srovnání s tradičními topnými systémy na trhu).

Systém Activestone obsahuje topná tělesa umístěna uvnitř šamotového pečícího kamene, což zajišťuje rovnoměrnost teploty po celém povrchu. Tento systém je schopen dosáhnout teplot až 550 °C; systém Activestone uplatňuje normy RoHS.

 

Vynikající výkon: Robustní, vhodný pro intenzivní použití a pro různé typy těsta, zajišťující rovnoměrné pečení. Styl, kvalita a záruka "Made in Italy" se odráží i v estetice produktu, čímž se stává perfektním řešením pro umístění v otevřených kuchyních - "před zraky zákazníků". Řada zahrnuje kompletní sortiment modelů s kapacitami od 4 do 18 piz s průměrem 330 mm. Je vybavena technologií Activestone s vysokým výkonem a lze ji objednat s kompletní refraktární komorou pro ještě větší tepelnou účinnost. Ultra-rychlé ohřívání s 50% snížením času ohřevu a spotřeby energie o 25% ve srovnání s tradičním topným systémem.
 

Ovládací panel: Digitální - programovatelný "D" který nabízí extrémní přesnost a snadné individuální nastavení teploty, dna a stropu komory, může uložit až 2 programy, digitální teploměr, funkce programovaného zapnutí a vypnutí.

 

Maximální teplota 450 °C: ideální pro jakýkoli typ těsta, včetně vysoce hydratovaných produktů, které vyžadují velmi krátkou dobu pečení, jako je například neapolská pizza. Všechny modely se pyšní robustní konstrukcí z nerezové oceli, snadno otevíratelnými dveřmi a ergonomickou rukojetí. Dvojité interní osvětlení 12V. Volitelně odsávací digestoř z nerezové oceli, průměr výstupu 200 mm. Řízené otevírání a zavírání klapky komína.

Parametry

Napájení: 400 V
Příkon: 6,6 kW
Příkon těles spodních: 2 800 W
Šířka: 1130 mm
Hloubka: 1010 mm
Výška: 510 mm
Provedení: jednokomorové
Hmotnost: 129,4 kg
Příkon těles horních: 2 800 W
Rozměr komory: 700 × 700 × 150 mm
Ovládání: digitální
Pizza průměr: 4 × Ø 30/34 cm
Počet komor: 1
Prosklené dveře: ano
Provedení komory: šamotové dno
Regulace teploty: do 450 °C
Teploměr: 1x digitální
Vnitřní osvětlení: ano
Produktový list
Produktový list

18.5.2024, 22:45, pdf

Nahoru