Sklenice s víčkem Weck 160 ml

Katalogové číslo: TF-82314
Značka: APS
48 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Sklenice WECK lze pořídit se vzduchotěsným víkem, bez něj či pouze jako samostatné uzávěry ke sklenicím. Skvěle se hodí pro zavařování různých potravin, skladování čerstvých a sušených pochutin, jako dárkové nádoby s chutným obsahem, které potěší vaše hosty, nebo skvěle poslouží k samotnému podávání nejrůznějších kulinářských výtvorů. Sklenice lze zamrazovat i vařit v páře. Tato sklenice se hodí do stojanu TF-246.

Sklenice s víčkem 

Sklenice s víčkem Weck 160 ml

Parametry

  • Materiál: sklo
  • Objem: 16 cl
  • Barva: transparentní
  • Vhodné do myčky na nádobí
  • 12 ks v balení

Využití sklenice

  • Zavařování, skladování či podávání potravin a pokrmů.

Kolekce WECK

Zavařovací sklenice WECK v různých objemech jsou vyráběny ze sodnovápenatého skla, které vykazuje ekologické a pro potraviny bezpečné hodnoty. Spony značky WECK se tvoří z nejkvalitnější nerezové oceli INOX a těsnění neobsahující fenol je vytvářeno z přírodního kaučuku získaného z kontrolovaných legálních plantáží. Sklenice jsou opakovaně využitelné pro zavařování a skladování džemů, marmelád, pečených čajů, nakládaných pochutin, paštik, dezertů, koření a mnoho dalších pokrmů. Jedná se o vkusný doplněk a skleněný obal v restauracích, kavárnách a cateringových společnostech po celém světě. Kromě funkce obalu ke konzervování poslouží i k samotnému podávání hotových jídel. Pokrmy v nich skladované jsou odolné proti zamrznutí.

Výrobce

Už více než 100 let se světoznámá německá značka WECK zaměřuje na výrobu kvalitních skleněných výrobků. Jedinečný název vkusných sklenic vděčí Johannu Weckovi, který v roce 1900 vytvořil první skleněné nádobí sloužící ke konzervování potravin. WECK neustále své výrobky vylepšuje a myslí přitom na ekologickou i odolnou vlastnost sklenic, aby sloužily k dlouhodobému užívání. Vysoká kvalita je potvrzena příslušnými certifikáty vydanými nezávislými výzkumnými institucemi v Německu a Evropské unii z toho důvodu, že sklenice přicházejí do přímého kontaktu s potravinami.
Nahoru