Šokový zmrazovač WTP7A 700 (7xGN1/1 - s deskou)

Katalogové číslo: 6180092
Značka: Coldline

Multifunkční stolový šokový zchlazovač / zmrazovač MODI ACTIVE WTP7A (-40°C / +65°C) WTP - s hladkou pracovní deskou Multifunkční šokové zchlazovače/zmrazovače MODI ACTIVE jsou určeny pro rychlé, nebo šetrné automatické, nebo manuální zchlazení,...

Více informací
175 900 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Euroleasing

Multifunkční stolový šokový zchlazovač / zmrazovač MODI ACTIVE WTP7A (-40°C / +65°C)

WTP - s hladkou pracovní deskou

Multifunkční šokové zchlazovače/zmrazovače MODI ACTIVE jsou určeny pro rychlé, nebo šetrné automatické, nebo manuální zchlazení, zmrazení, rozmrazování, regenraci a teplé udržování (až +65°C), dehydratování-jemné vysoušení, kynutí (bez přivlhčování), krystalizaci čokolády. Díky technologii, která dynamicky řídí teplotu (-40°C / +65°C), intenzitu proudění vzduchu (nastavení výkonu ventilátoru 25%-100% přesně po 1%) s možností připojení k systému monitorování Cosmo (Cosmo je inovativní technologie Wi-Fi, která Vám umožní připojit všechny přístroje Coldline ve vašem provozu a sledovat je ze smartphonu).

Šetrně zpracovávejte a následně dlouhodobě uchovejte v zařízeních COLDLINE MODI i specifické sezónní suroviny.

Snadná obsluha

MODI dynamicky řídí intenzitu chladu a tepla pomocí stálé modulace teploty, ventilace a doby cyklu. Technologie, která zachovává vlastnosti potravin a prodlužuje jejich trvanlivost. Dotykový displej MODI touch 4,3 ”, chráněný robustním tvrzeným sklem, usnadňuje použití. Jediným stisknutím získáte přístup k dostupným programům nebo si vytvoříte svůj vlastní v osobní nabídce. Máte možnost přizpůsobit knihu receptů (uložené programy) pro každý druh jídla, měnit a ukládat vlastní rozvržení (polohu) kláves s recepty, nastavit manuální cyklus výběrem optimální intenzity ventilace (rychlost ventilátoru ) společně se zvolenou optimální teplotou.

Díky zařízení MODI výrazně ušetříte čas, snížíte spotřebu energie a zvýšíte kvalitu podávaných pokrmů.

MODI technologie

  • Šokové zchlazení - rychle ochlazuje jídlo na jednotnou teplotu +3°C, blokuje množení bakterií a prodlužuje dobu skladování až o 70% při zachování kvality.
  • Šokové zmrazení - rychlé zmrazení na -18°C způsobuje tvorbu mikrokrystalů v kapalině, což znamená, že vlákna, struktura a chuť zůstávají nedotčeny.
  • Manuální cyklus -  Umožňuje nastavit teplotu od -40°C do +65°C s nastavitelnou intenzitou ventilace od 25% do 100%. 
  • Rozmrazování - rychle ochlazuje jídlo na jednotnou teplotu +3°C, blokuje množení bakterií a prodlužuje dobu skladování až o 70% při zachování kvality.
  • Udržování - udržujte nádobí při výdejní teplotě. Díky technologii MODI, všechna vaše jídla opustí kuchyň při ideální teplotě, bez ohledu na to, jak dlouho proces trvá.Neprodané pokrmy mohou být nazpět šokově zmrazeny, nebo zchlazeny. Umožňuje jemně rozmrazit hluboce zmrazenou zmrzlinu a zmrazené dezerty a přivést je zpět na teplotu podávání.
  • Funkce sušení - sušte ovoce, zeleninu, houby, luštěniny a mít je k dispozici po celou dobu sezóny. Můžete také připravit speciální mouky a aroma pro vaše pokrmy.
  • Funkce kynárny a pomalého kynutí - pro dokonalé kynutí je nutné, aby těsto zůstávalo při správné teplotě přesně ten správný čas bez náhlé změny vlhkosti.MODI vytváří to nejlepší mikroklimatické podmínky pro získání nejlepší výsledky (systém bez přivlhčování).
  • Krystalizace čokolády - krystalizujte pralinky, čokolády a čokoládové baronky během několika minut; jejich vzhled a křupavá textura, svědčí o kvalitě vaší práce.

Jaké další zařízení Vám přináší a nabízí tak širokou škálu flexibility?

MODI provedení :

Kvalitní celonerezové provedení vnitřní/vnější AISI 304 (Cr-Ni 18/10), oblé rohy v komoře, vyjímatelné zásuvy, magnetické těsnění dveří, snadno přístupný
a demontovatelný blok výparníku a agregátu. Zařízení se zesílenou izolací 60mm komory a dveří se samouzavíráním a robustním nerezovým madlem (AISI 304).
S pracovní deskou WTP (WTA - s deskou a lemem / WTS - bez pracovní desky), výškově stavitelné nerezové nohy (100-150 mm). Zařízení je v základu vybaveno jednobodovou vpichovou teplotní sondou, snadno a rychle demontovatelná.

Parametry

Napájení: 230 V/1N/50 HZ
Příkon: 1950 W
Šířka: 1400 mm
Hloubka: 700 mm
Výška: 850 mm
Chladící výkon: 2084 W
Chladivo: R290
Elektronický ovládací panel: MODI ACTIVE
Hmotnost: 140 kg
Kapacita plechů 600x400mm: 7x
Kapacita: 7x GN 1/1
Nastavitelná rychlost ventilátoru: 25 až 100%
Regulace teploty: -40 až +65°C
Rozměr komory: 605x505x600 mm
Rozteč vsunů: volitelná
S horní deskou: bez lemu
Sonda pro teplotu jádra: jednobodová
Umístění zásuvů: na šířku
Zchlazování +90 °C/+3 °C: 34
Zmrazování +90 °C/-18 °C: 24
Produktový list
Produktový list

24.7.2024, 8:13, pdf

Nahoru