Univerzální šlehací a hnětací robot ALBA RE22 (s mísou 60 l)

Katalogové číslo: 7110307
Značka: Alba Hořovice

Univerzální hnětací a šlehací stroj ALBA, model RE22 je používán především v profesionálních velkokapacitních kuchyních, ale také v cukrářských provozech. Dále tyto stroje používají také výrobny lahůdek, řezcnictví, hotelové kuchyně. Díky tomuto...

Více informací
221 990 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Euroleasing

Univerzální hnětací a šlehací stroj ALBA, model RE22 je používán především v profesionálních velkokapacitních kuchyních, ale také v cukrářských provozech. Dále tyto stroje používají také výrobny lahůdek, řezcnictví, hotelové kuchyně. Díky tomuto zařízení je možné zpracovat potraviny nejen hnětáním a šleháním, ale též mícháním, řezáním a krouháním, popř. mletím. Stroj RE 22 je vhodný pro míchání bramborové kaše, sladkých i slaných krémů, šlehání smetany, bílků a vyšlehávání majonézy. Kromě předešlého lze stroj využít jako pohon pro přípojné strojky na mletí masa, máku popř. strouhání akrouhání brambor a jiné zeleniny. Celokovová konstrukce, jež je povrchově upravena vrchním lesklým lakem s nerezovými kryty zajišťuje moderní vzhled stroje. Zařízení je v základu dodáváno s příslušenstvím (mísa 60l), příplatkově také menší (mísa 30l) s příslušenstvím (skládá se z hnětacího háku, míchače, šlehací metly, transportního vozíku a podstavce pro kotlík, přičemž v případě malého příslušenství je dodávána také redukční nosič kotlíku).

Dále je možné objednat též přípojné strojky na mletí máku, masa či krouhání a strouhání.

Univerzální hnětací a šlehací stroj RE 22 je poháněn třírychlostním motorem, díky kterému je možné použít nejvhodnějších otáček nástroje pro příslušný pracovní úkon. Spouštění a zvedání kotlíku se provádí na boční straně převodovky. Spustit stroj lze pomocí tří rychlostních tlačítek a vypnout stroj pak pomocí tlačítka STOP. Stroj v neposlední řadě také disponuje mechanickým spínačem ochranného krytu kotlíku.

 

Parametry

Napájení: 400 V
Příkon: 1,5 / 2,2 kW
Šířka: 570 mm
Hloubka: 1070 mm
Výška: 1140 mm
Automatický zvedání kotlíku: ano
Barva zařízení: bílá / nerez
Časovač: ne
Český popis stroje: ano
Druh pohonu: ozubený řemen
Hmotnost: 330 kg
Krytí: IP 34
Mechanické ovládání: ano
Hák: ano
Metla: ano
Míchač: ano
Možnost kotlíku s nástavcem: ano
Nádoba pro připojení zařízení: ano
Obsah kotlíku: 60 litrů
Odnímatelný bezpečnostní zákryt: ano
Podstavec pod kotlík: ano
Regulace: 3 rychlosti
Signalizace: ne
STOP tlačítko: ano
Produktový list
Produktový list

24.7.2024, 8:10, pdf

Nahoru