ETP-7-225-32 HC S + dřez

Katalogové číslo: 6176707S
Značka: Asber

Speciálně vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli pro intenzivní profesionální aplikace, vyznačující se velmi robustním designem a perfektní dokončovací práce. Odolná pracovní deska z nerezové oceli 50 mm se 100 mm vysokou zadní stranou, zabránění rozlití za pultem. 50 mm tloušťka, bez freonů, vysokohustotní (40 kg/m³) polyuretan izolace, vstřikovaná pod vysokým tlakem...

Více informací
71 900 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Euroleasing

Zesílená konstrukce

Konstrukce o šířce 700 mm, speciálně vyrobená pro intenzivní profesionální aplikace, vyznačuje se velmi robustním designem s vysoce kvalitními materiály a perfektní povrchovou úpravou.

Pracovní desky

Robustní pracovní desky z nerezové oceli o tloušťce 50 mm se 100 mm vysokým zpětným dostřikem jako standardní volitelná výbava, která zabraňuje rozlití za pultem. Přizpůsobení je k dispozici v různých konfiguracích (bez stříkání, bez horní části, s dřezem a materiály (nerezová ocel, žula), aby se přizpůsobily jakýmkoli profesionálním kuchyňským potřebám.

Izolace - tloušťka 50 mm

Zaručuje výjimečnou, dlouhodobou izolaci a úsporu energie na každém pultu díky polyuretanové izolaci s vysokou hustotou (40 kg/m³) bez freonů, vstřikované pod vysokou tlak.

Dveře s integrovaným madlem a odnímatelné těsnění

Ergonomická, po celé délce, robustní, dokonale integrovaná rukojeť zajišťuje praktické otevírání dvířek a zabraňuje hromadění prachu a nečistot extrémně snadné čištění. Odnímatelné vytahovací/vtlačovací magnetické těsnění dveří pro zachování maximální hygieny a zachování izolačních vlastností.

Výškově nastavitelná nerezová ocel nohy

Smontované nohy z nerezové oceli jsou standardně dodávány. Výšku nožiček lze individuálně nastavit (125 mm - 200 mm), aby bylo možné pohodlně čistit pod spotřebičem. Volitelně jsou k dispozici kolečka.

Teleskopický posuv z nerezové oceli šuplíky

Zásuvky z nerezové oceli s děrovanými spodními deskami a teleskopickými posuvnými vodítky, které lze zcela zasunout pro úsporu pracovní plochy.

Odnímatelné vodicí lišty, robustní drátěné mřížky

Odnímatelné vodicí lišty umožňují pohodlnější čištění bez použití dalších nástrojů. Umístění a nastavení drátěných mřížek v požadované výšce je možné bez použití přídavných kolejnic. Drátěné mřížky potažené epoxidem pro zlepšení ochrany umožňují skladování různých typů obalů a mají maximální nosnost až 40 kg.

Intuitivní digitální ovládání

Teplotní parametry se nastavují snadno a rychle, což umožňuje nejvyšší kvalitu a nejlepší uchování potravin.

Vysoce účinné komponenty

Nízkoenergetické kompresory, velkoplošné výparníky a vysoce výkonné elektronické ventilátory, které minimalizují teplotní zisky a snižují spotřebu energie.

Chlazená vestavěná přísada kontejnery

Optimální cirkulace vzduchu ve vnitřním těle zajišťuje, že gastronorm pultové nádoby na přísady jsou nepřetržitě chlazeny, takže jsou ideální jako pracovní stanice pro přípravu salátů, sendvičů a pizz.

Automatické odpařování odmrazování voda

Horký plyn vycházející z kompresoru se používá k automatickému odpařování rozmrazené vody namísto pomocí topných těles, čímž se dosahuje ještě nižší spotřeby energie. Díky tomu potraviny nepodléhají škodlivým teplotním výkyvům.

Dálkové čítače

Široká škála modelů bez kondenzační jednotky pro minimalizaci emisí tepla a hluku zaručuje bezpečnější pracovní prostředí v profesionálních kuchyních.

Parametry

Napájení: 230 V/1N/50 HZ
Příkon: 336 W
Šířka: 2242 mm
Hloubka: 700 mm
Výška: 850 mm
Provedení: nerezové
Agregát umístěn: vpravo
Nastavitelné nožičky ano
Chladivo: R290
Druh chlazení: ventilované
Energetická třída: D
Klimatická třída: 4
Ovládání: elektronické s displejem
Počet dveří / roštů: 3x plné / 3
Počet sekcí: 4
Počet zásuvek: 2 (1/2)
Regulace teploty: 0/+8°C
Roční spotřeba energie: 1746 kWh
Rozměr police: GN 1/1 (325 x 520 mm)
Typ stolu: chladící
Vrchní deska s dřezem: ano
Způsob odtávání: automatické
Produktový list
Produktový list

20.5.2024, 10:53, pdf

Nahoru