(D)Deska grilovaci EGP 10.6 DUPLEX MANUAL

Katalogové číslo: 7220266M
Značka: Fiamma

Představujeme vám revoluční grilovací desku - perfektního společníka pro vaše grilování na zahradě, terase nebo dokonce na pikniku. S touto výjimečnou grilovací deskou si můžete vychutnat tu nejlepší chuť grilovaného jídla, kterou si představujete. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo začátečník...

Více informací
22 400 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Euroleasing

Představujeme vám revoluční grilovací desku - perfektního společníka pro vaše grilování na zahradě, terase nebo dokonce na pikniku. S touto výjimečnou grilovací deskou si můžete vychutnat tu nejlepší chuť grilovaného jídla, kterou si představujete. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo začátečník, tato grilovací deska vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků s minimálním úsilím.

Jedinečným prvkem této grilovací desky je její kvalitní materiál. Vyráběna z vysoce odolného nerezového oceli, je odolná proti korozi a extrémním teplotám, což zajišťuje dlouhou životnost. Díky jejímu rovnoměrnému rozložení tepla budou vaše pokrmy grilovány dokonale až na jednotlivé kousky.

Parametry

Napájení: 230 V
Příkon: 4 kW
Šířka: 608 mm
Hloubka: 530 mm
Výška: 305 mm
Hmotnost: 24 kg
Produktový list
Produktový list

18.5.2024, 22:16, pdf

Nahoru