Fast food podnos 26,5 × 34,5 cm, červený

Katalogové číslo: R-1014FF-163
Značka: Cambro
115 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Jídelní podnos v červeném provedení se hodí do všech typů jídelen, jako například rychlá občerstvení, školy a školky. Díky zdrsněné povrchové úpravě pomáhá podnos strávníkům v tom, aby jim nesené jídlo neklouzalo a lépe se jim tak s plným podnosem manipulovalo. Vhodný do myček na nádobí do teploty max. 80 °C.

Podnos 26,5 × 34,5 cm, červený

Fast Food podnos 26,5 × 34,5 cm, červený

Parametry

  • Materiál: polypropylenové provedení
  • Rozměry: 26,5 × 34,5 cm
  • Teplotní odolnost: max. 80 °C
  • Barva: červená
  • Zdrsněný povrch
  • Cena uvedena za 1 kus/24 ks v originálním balení

Využití podnosu

  • Nošení pokrmů.

Kolekce Fast Food

Kvalita obsluhy se zvýší s těmito s tácy určenými pro rychlé občerstvení. Přináší odolný, cenově dostupný design, který poskytuje svou službu na mnoho let. Podnosy Fast Food se vyrábí s atraktivním texturovaným povrchem odolným proti poškrábání a jsou také ideální pro průmysl s vysokou návštěvností, jako například školní jídelny a samoobsluhy. Vyberte si z různých výrazných barev a přizpůsobte si je podle svého vkusu. Pro větší můžete podnosy mýt v myčce nádobí, a navíc jsou uvedeny na seznamu NSF pro svou vynikající kvalitu. Všestranné podnosy pro rychlé občerstvení nabízí zákazníkům neuvěřitelné služby a majitelům úspory.

Výrobce

Společnost Cambro založená v roce 1951 je jedním z nejúspěšnějších výrobců nádob, podnosů, přepravních boxů a dalších produktů pro přepravu a uchovávání pokrmů. Všechny izolované nádoby na potraviny tohoto výrobce se vyrábí z odolných materiálů jako je polyethylen, polyuretan a polypropylen, a to za účelem co nejdelší životnosti.
Nahoru