Rio Blender NEW

Katalogové číslo: HB-HBB255-CE
Značka: Hamilton Beach
12 058 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Vyzdvihněte své drinky s inovací nerezového Rio Blender mixéru, se kterým namixujete fantastickou margaritu, daiquri nebo piña coladu. Se svými dvěma rychlostmi, pulsním systémem a špičkovým výkonem 1,6 HP se hodí se do rušných barů a restaurací. Součástí je také plastová nádoba odolná proti zlomení (bez BPA).

Rio Blender NEW

Hamilton Beach Rio Blender NEW 

Parametry

  • Materiál: polykarbonátová nádoba (bez BPA), kovová spojka, nerezové čepele
  • Rozměry: 190 × 216 × 410 mm
  • Výkon: 1,6 HP
  • Proud: 230 V
  • Hmotnost: 4,5 kg
  • 2 rychlosti + pulzní systém
  • Součástí balení je plastová nádoba 1,4 l

Využití mixéru

  • Mixování drinků.

Výrobce

Hamilton Beach patří mezi lídry na trhu kuchyňských spotřebičů a ročně prodá kolem 34 milionů produktů. Společnost si zakládá na kvalitě, širokých možnostech a perfektní zákaznické péči.

Vlastnosti produktu

Špičkový výkon 1,6 HP a pulzní systém 

Díky motoru určenému k mixování čerstvých i mražených surovin, k vytváření hladkých nápojů a široké nádoby postavené na rychlé drcení ledu mixér zkracuje dobu přípravy. Každá nádoba je vybavena systémem Wave ~ Action® (pulzní systém), který nepřetržitě tlačí směs dolů do lopatek pro ultra hladké výsledky.

Optimalizovaný výkon s vysoce výkonnou čepelí

Odolná konstrukce z nerezové oceli rychle prořízne led a další přísady. Jednoduchá 1/4 otáčecí matice usnadňuje údržbu nože a prodlužuje životnost nádoby.

Senzor otevřeného víka a podložky pod sklenici

Zabraňuje mixování, pokud nádoba nebo víko nejsou správně nasazeny. Tím zvyšuje bezpečnost obsluhy, a také zabraňuje případnému nepořádku.

Odolné, utěsněné spínače s jednoduchým ovládáním

Tento model je vybaven vysokými, nízkými a pulzními ovládacími prvky, které usnadňují ovládání. Obsahuje utěsněné spínače, které chrání před vniknutím vlhkosti, a ochranné čelo odváděcí kapky od ovládacích prvků.

Odolná kovová spojka pohonu

Dodává noži dostatečný výkon a točivý moment. Zařízení je také vybaveno odnímatelnou podložkou na nádoby pro snadné čištění.
Nahoru