Podnos servírovací protiskluzový 45 × 65 cm, černý

Katalogové číslo: R-1826CT-138
Značka: Cambro
1 147 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Zajistěte, aby vaše kulinářské kreace byly vždy bezpečně servírovány. S tím vám pomůže tento podnos, který se hodí především pro různé cateringové firmy, servis, gastronomické podniky a pohostinství. Vyrábí se z odolného skelného vlákna dodávající trvanlivou kvalitu i dlouhotrvající atraktivitu. Díky protiskluzové povrchové úpravě z pryže zajišťuje bezpečnější a stabilnější manipulaci s plným podnosem. Je parádně stohovatelný, takže se dobře skladuje, a lze jej mýt i v myčkách nádobí.

Podnos servírovací protiskluzový 45 × 65 cm, černý

Podnos servírovací protiskluzový 45 × 65 cm, černý

Parametry

  • Materiál: skelné vlákno + pryžový povrch
  • Rozměry: 45 × 65 cm
  • Barva: černá
  • Vhodný do myčky nádobí
  • Protiskluzový
  • Cena uvedena za 1 kus/1 ks v originálním balení

Využití podnosu

  • Servírování pokrmů.

Kolekce Camtread

Užijte si standard určený především pro bary a restaurace s elegantním designem táců Camtread. Odolná konstrukce ze skelných vláken s dlouhou životností zajišťuje snadnou údržbu a profesionální vzhled i po letech intenzivního používání podnosů. Silný pryžový povrch se při běžném mytí nádobí neopotřebovává, udržuje nošené nádobí na místě, a zajišťuje tak bezpečnější manipulaci.

Výrobce

Společnost CAMBRO, založená v roce 1951, je jedním z nejznámějších výrobců nádob, podnosů, přepravních boxů a dalších produktů pro přepravu a uchovávání pokrmů. Všechny izolované nádoby na potraviny výrobce CAMBRO jsou vyrobeny z odolných materiálů jako je polyethylen, polyuretan a polypropylen, a to za účelem co nejdelší životnosti. Ať už provozujete restauraci či bufet, izolované přepravní boxy od společnosti CAMBRO budou trefou do černého.
Nahoru