SU Antic vidlička jídelní 20,4 cm

Katalogové číslo: V-7000-1A-12
Značka: Verlo
84 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Tato jídelní vidlička zaujme svým stříbrným provedením a celému stolu tak dodá hvězdný půvab. Je dokonale vyvážená, takže se perfektně drží v ruce. Na její výrobu se používá nerezová ocel 18/10, která garantuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost i při každodenním používání. Grafit, zlato nebo měď jsou v současnosti nejmódnější barvy pro zařizování bytů a restaurací. Skvěle se mísí s monochromatickým aranžmá a dodávají mu jedinečný, módní styl. PVD je technologie pro barvení ocelových povrchů. Jedná se o moderní metodu, díky které lze z oceli vyrobit nejen stříbro. Barevný efekt se získává ve speciálních podmínkách pomocí moderních technologií a fyzikálních jevů. Ocel s PVD povlakem je extrémně odolná, neopotřebovává se, nebarví, je rozložena tence a dokonale po celé ploše příboru. Díky tomu vypadají příbory velmi přirozeně a efektně. Na povrchu nezůstávají žádné otisky prstů. Taková ocel také není náchylná ke korozi. Tento povlak je zdravotně nezávadný - vyznačuje se antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi.

Vidlička jídelní 20,4 cm

SU Antic vidlička jídelní 20,4 cm

Parametry

  • Materiál: nerezová ocel 18/10
  • Délka: 204 mm
  • Tloušťka: 4 mm
  • Barva: stříbrná
  • Matný povrch
  • Lze mýt v myčce na nádobí
  • Cena uvedena za 1 kus

Využití vidličky

  • Napichování pokrmů.

Kolekce SU Antic

Tato kolekce se pyšní svým stříbrným leskem, který rozzáří celý jídelní stůl, a dodá mu tak svou hvězdnou atmosféru. Kvalitní nerezová ocel se postará o dlouhodobou odolnost i při intenzivním používání dennodenně. Kolekce SU Antic povznese jídelní prožitek do gastronomického nebe.

Výrobce

Verlo přináší na trh vysoce kvalitní zařízení a příslušenství, bez kterých se neobejde žádný bufet. Ať už jde o bufetové systémy, talíře z tvrzeného skla, cateringové stoly i ubrusy, chafingy, dubové skříňky, prezentační talíře, tácy, gastronádoby nebo příbory, můžete je společně kombinovat podle vlastních potřeb a vytvářet vlastní originální kreace.
Nahoru