Víčko skleněné Weck 120 mm, 6 ks

Katalogové číslo: WE-120
Značka: WECK
136 Kč bez DPH
Chcete lepší cenu?

Dotaz na produkt

Sklenice WECK lze pořídit se vzduchotěsným víkem, bez něj či pouze jako samostatné uzávěry ke sklenicím. Skvěle se hodí pro zavařování podomácku vyráběných potravin, skladování čerstvých a sušených pochutin nebo jako domácí dárkové nádoby, které potěší blízké osoby. Sklenice lze zamrazovat i vařit v páře.

Víčko skleněné WECK 120 mm

Víčko skleněné ke sklenicím WECK s průměrem 120 mm

Parametry

  • Materiál: sklo
  • Průměr: 120 mm
  • Barva: transparentní
  • 6 ks v balení
  • Doplněk pro sklenice WECK s průměrem hrdla 120 mm.
  • Vhodné do myčky na nádobí.
  • Lze objednávat pouze celá balení.

Využití víčka

  • Zakrytí sklenic WECK pro zavařování či skladování potravin.

Kolekce WECK

Zavařovací sklenice a víčka WECK v různých objemech jsou vyráběny ze sodnovápenatého skla, které vykazuje ekologické a pro potraviny bezpečné hodnoty. Spony značky WECK se tvoří z nejkvalitnější nerezové oceli INOX a těsnění neobsahující fenol je vytvářeno z přírodního kaučuku získaného z kontrolovaných legálních plantáží. Sklenice jsou opakovaně využitelné pro zavařování a skladování džemů, marmelád, pečených čajů, nakládaných pochutin, paštik, dezertů, koření a mnoho dalších pokrmů. Jedná se o vkusný doplněk a skleněný obal v restauracích, kavárnách a cateringových společnostech po celém světě. Kromě funkce obalu ke konzervování poslouží i k samotnému podávání hotových jídel. Pokrmy v nich skladované jsou odolné proti zamrznutí.

WECK

Už více než 100 let se světoznámá německá značka WECK zaměřuje na výrobu kvalitních skleněných výrobků. Jedinečný název vkusných sklenic vděčí Johannu Weckovi, který v roce 1900 vytvořil první skleněné nádobí sloužící ke konzervování potravin. WECK neustále své výrobky vylepšuje a myslí přitom na ekologickou i odolnou vlastnost sklenic, aby sloužily k dlouhodobému užívání. Vysoká kvalita je potvrzena příslušnými certifikáty vydanými nezávislými výzkumnými institucemi v Německu a Evropské unii z toho důvodu, že sklenice přicházejí do přímého kontaktu s potravinami.

Nahoru