Naše nabídka

Akce!!!! Mycí stroje Fagor img img

Kuchyně - velkokuchyně

Nabízíme svým zákazníkům výběr ze široké palety gastronomických technologií renomovaných firem zahraniční a tuzemské výroby dle požadavků a potřeb, technické a provozní náročnosti provozů od standardních technologií až po výrobky nejvyšší kvality. Tým našich plně kvalifikovaných pracovníků je připraven obsáhnout a uspokojit všechny požadavky zákazníků na našem trhu. Jsme firma poskytující kompletní sortiment služeb v oblasti gastro technologií a projektů pro provozy veřejného stravování, hotelů, restaurací, velkokuchyní, školních jídelen, domovů důchodců, nemocnic, pizzerií apod. Nabídka naší firmy zahrnuje poradenskou činnost, technickou přípravu a realizaci dodávek, školení personálu, technický a zákaznický servis, komplexní dodávky vč. interiérů, kuchyňského a stolního nádobí.

 

img img

 

img

Prodej

Jsme výhradním prodejcem velkokuchyňského zařízení a vybavení značek
RETIGO, FAGOR, RM GASTRO, ALBA HOŘOVICE

                     Více info   >>

img

Montáž

Provádíme montáž gastronomického vybavení kuchyní a velkokuchyní, dodáváme a montujeme náhradní díly gastronomických zařízení.

                    

img

Servis

Poskytujeme záruční i pozáruční servis gastronomického zařízení pro provozovny veřejného stravování, velkokuchyní, školních jídelen,restaurací apod.

                    

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, massa blandit. Vitae nibh mollis mauris, mauris euismod dui diam at morbi, neque ligula ac tempor, curabitur malesuada tellus elit elit, aenean eu ullamcorper nullam sit.

Kontaktní informace

Gastro-Walter s.r.o. 
Adresa: Teplická 137
Děčín 9
Mobil: +420 602 361 912
Email: info@gastro-walter.cz
Email: lenka@gastro-walter.cz